STRONA ARCHIWALNA EFS.WUP-KATOWICE.PL
 
   Jesteś tu >>  /  Zaproszenie na webinarium

Zaproszenie na webinarium

22 listopada, o godz. 9.30 odbędzie się webinarium, czyli internetowe szkolenie z cyklu tego typu wydarzeń organizowanych przez Dziennik Gazetę Prawną.

 

Szkolenie dedykowane jest osobom niepełnosprawnym zainteresowanym uczestnictwem w projekcie oraz firmom i podmiotom, które chciałyby poprzez realizację projektu w ramach programów pomocowych wspomóc tego typu osoby. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Będzie mowa o możliwych formach wsparcia oferowanych przez fundusze europejskie oraz o zasadach dostosowania projektów do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

 

Panelistami w webinarium będą eksperci z m.in. Ministerstwa Rozwoju oraz Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Będą także odpowiadali na zadawane na bieżąco pytania uczestników. Wydarzenie transmitowane będzie na żywo na stronie Gazety Prawnej.

 

Aby wziąć udział w webinarium, należy wcześniej zarejestrować się na stronie Gazety Prawnej.

 

Zapraszamy także do obejrzenia relacji z poprzednich webinariów:

 

 • Dotacje dla MŚP, Innowacyjność, Współpraca Nauki i Biznesu

• Fundusze Europejskie na założenie własnej działalności lub start-upów

• Przygotowanie wniosku o dotację i realizacja projektu

• Wsparcie na rozwój kompetencji pracowników.

 

Ten typ szkoleń jest elementem projektu „Fundusze Europejskie – praktycznie” realizowanego przez Infor Biznes w ramach konkursu dotacji na działania informacyjne poświęcone funduszom europejskim, organizowanego przez Ministerstwo Rozwoju.

 


Utworzono: 2016-11-21 08:31:21


© 2008 - 2011 WUP Katowice |
Design by Arkadiusz Czereszewski